Öğretmek Mutlu Ediyor!

Başta Dijital Pazarlama ve Grafik Tasarım olmak üzere bir çok alanda eğitim vermekteyim. Bu iki alanın eğitimini Piksel Akademi’de. mentörlük, yönetim danışmanlığı, dijital dönüşüm, iç denetim gibi eğitimleri şirketlerin kendi bünyesinde vermekteyim.

Birçok kişi veya kurum gelişmek, büyümek ister ve bunu gerçekleştirmek için eğitim almak zorundadır. Bireyler daha iyi yerlerde çalışmak, kendini geliştirmek hatta kendi işlerini kurabilmek için eğitimler alır. Özellikle dijitalleşen çağda iş bulmak bile zorken evinden çalışmak veya ek iş yapmak mükemmel olmaz mı? Grafik tasarım ve dijital pazarlama eğitimleri az maliyet çok bilgi barındıran eğitimlerdir. Hayatınız boyunca işinize yarar asla eskimez ancak kendinizi sürekli güncellemeniz gereken bir alandır.

Kurumlarda ise işler biraz daha farklı. Kurum içindeki personeli ne kadar eğitirseniz, ne kadar personel yatırım yaparsanız o kadar kolay büyür, dijitalleşen Dünya‘ya ayak uydurur, rakiplerinizle rekabet edebilirsiniz. Her işi zamanında yakalamak önemlidir. Geç kalınmış işlerin ve eğitimlerin telafisi daha zor olmakta.

Kendi Şirketim olan Projital Bilişim ile hem sektör ile iç içe olarak kendimizi güncelliyor hemde öğrencilerimize en güncel bilgilerle öğretiyoruz. Öğretirken de tabi ki öğrenmeye de devam ediyoruz.

Grafik ve Dijital alandaki eğitimler sizlere asla kaybettirmez aksine her zaman kazandırır. Kazanmak için hemen bana ulaşabilirsin.